Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Bu Tartışmada

Opera Max

edited Mayıs 27 kategorisi Opera

Opera Max, telefonunuz için geliştirilmiş ve veri kotanızı artıran bir tasarruf uygulamasıdır. Veri kotanızdan %50 daha fazlasını ücretsiz elde edin.

Vine, Instagram, YouTube ... adını siz koyun — Artık her şey video ile ilgili. Video, çok fazla veri aktarımına, çok fazla veri aktarımı da daha fazla maliyete neden olmaktadır. Videoların boyutunu düşürüyoruz. 10 MB'lık bir videoyu 3 MB'a indirebiliyoruz. Bu sayede daha fazla videoyu daha hızlı yükleyerek izleyebilirsiniz.
En çok tasarrufu maliyeti yüksek verileriniz için sağlıyoruz, ücretsiz olduklarında ise karışmıyoruz. Opera Max, yurt dışındayken ya da ağ haricinde internette dolaştığınızı tespit eder ve uygulamaların yüksek maliyetli verileri kullanmalarını engeller. Mobil verileri kullanan uygulamaları kolaylıkla engelleyebilir ve yalnızca Wi-Fi kullanımı için sınırlandırabilirsiniz.

elefonunuzdaki küçük uygulamalar, siz farkında olmadan veri kullanıyor olabilir. Opera Max, uygulamaların veri tüketimlerini takip etmenizi ve telefonunuzda gerçekleşen işlemleri özetleyerek hangi uygulamanın ne kadar veri kullandığını ve ne kadar ne kadar tasarruf ettiğinizi öğrenmenizi sağlar.
Opera Max, önemsiz kısımlarını ayırarak fotoğraf ve videoların boyutlarını küçültür. Çok az bir kalite farkı ile tasarruf eder ve böylece daha fazla Vine veya daha fazla Instagram kullanabilirsiniz.

Opera Max, telefonunuzdaki veri kotanızdan tonlarca tasarruf sağlayabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Ayrıntılar: http://www.opera.com/tr/mobile/max

İndirmek için: http://bitly.com/omaxtr

Tanıtım Videosu: http://dai.ly/x1dgoim
«1

Yorumlar

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .