Opera 29 [Mobil-Masaüstü] kararlı sürüm yayınlandı..

My Opera ile Galaxy Nexus Kazanabilirsiniz !

Yazan: Mağruf Çolakoğlu | 20 Temmuz 2012 | my opera ödül Opera Mini yarışma

 

My Opera’nın zaman zaman düzenlediği yarışmalardan birisi daha devam ediyor ve bu haftaki tahmin sorusu kolayca yanıtlayabileceğiniz bir soru…

My Opera’nın şu an düzenlemekte olduğu “Dünya’daki bu yer neresi?” isimli bir yarışma bulunuyor. Yarışma Opera Mini teması üzerine kurulu. Yarışmada maceracı biri olan Ian Wright, her hafta farklı bir ülke ile ilgili bazı ipuçları, resimler vererek bu ülkeye ilişkin bir yer soruyor. Bu hafta 5. haftaya girildi ve yarışma sorusu Türkiye ile alakalı ve Türkiye’nin başkenti soruluyor  :)

Yarışma 29 Haziran‘da başladı ve 28 Ağustos tarihinde bitecek. Yarışma sonunda ise, doğru sonucu bilen kişiler arasından yapılacak çekiliş ile bir kişiye  Galaxy Nexus™ S cep telefonu hediye edilecek. 

Özellikle bu haftaki sorunun ilginizi çekeceğiniz düşündüğümüzden sizleri bilgilendirmek ve katılımınızı sağlamak istedik. Kim bilir şanslı talihli bizim ülkemizden birisi olabilir. Bol şanslar… 

Vivaldi Türkiye sitesi
  • Galaxy

    Türkiye’nin başkenti sormuyor ki. afrika kıtasında ki bi yer soruyor. cairo yaptım ben cevabı. bu arada 28 ağustos sonra 6. hafta başlıyor dimi.

  • echelonx

    Ian’ın o videoyu nasıl yaptığını merak ettim :)

  • Climanjaro1

    cevapları nereye yazıyoruz?