Opera 29 [Mobil-Masaüstü] kararlı sürüm yayınlandı..

Opera, Avea ve Yandex’ten 100000 kişiye Ücretsiz İnternet Erişimi

Yazan: Mağruf Çolakoğlu | 7 Ağustos 2014 | Avea mini opera web pass Yandex

avea_yandex_opera-728x364

Opera Software, Avea ve Yandex, mobil internet erişimini yaygınlaştırmak maksadı ile yeni bir işbirliğini bugün yapılan bir basın toplantısı ile duyurdu. Kampanyanın amacı internete erişim sağlamamış 100.000 Avea kullanıcısına 1 hafta süreyle ücretsiz mobil İnternet hizmeti sağlamak. Kampanyanın diğer bir özelliği ise Opera Web Pass hizmetinin Avrupa’da ilk kez sponsorlu olarak yapılıyor olması. Kampanya sponsoru Yandex. 

Kampanya erişimi için Avea aboneleri m.opera.com üzerinden Opera Mini’yi indirerek ana sayfadaki Opera Web Pass bağlantısı ile açılan marketten ücretsiz erişim paketini seçebiliyorlar. Kampanya süresince günlük kullanım limiti 50 mb olarak belirlenmiştir. İlk bakışta bu miktar az gibi görünse de , Mini’nin sıkıştırma teknolojisi düşünüldüğünde oldukça fazla içerik alınacağı düşünülebilir.

webpass

Kampanyanın tüm taraflarının yaptığı açıklamalardan, bu kampanyadan oldukça memnun oldukları ve kampanyanın başarılı oalcağını umdujları görülmektedir. Siz de eğer bir Avea kullanıcısı iseniz bu kampanyayı denemenizi tavsiye ederiz…

Vivaldi Türkiye sitesi
  • deniz

    yaa eskiden operanın tablarının rengini değiştiren temalar vardı varmı hala?????

    • http://www.operaturkiye.net/ Mağruf Çolakoğlu

      İOS versiyonlarında tema desteği var.