Opera 28 kararlı sürüm yayınlandı..

Opera Mini

Opera Mini, 6.5 sürüm ile güncellenerek telefonlarda daha iyi bir web deneyimi sunmaya devam ediyor.

Dünyanın en iyi ve en çok kullanılan mobil web tarayıcısı Opera Mini 6.5’de neler olduğunu ve neden Opera Mini kullanmanız gerektiğini bu yazımızda öğrenebilirsiniz.

Opera Mini ve Mobile dünya çapında 100 milyon kullanıcıyla, 3000’den fazla telefon modelinde kullanılıyor.

İndir

Opera Mini’yi İndir
Kolay İndir: Cep telefonunuzun normal tarayıcısından m.opera.com adresini ziyaret ediniz.
Ücretsiz – Türkçe
Sürüm: 6.5 (Ayrıca düşük özellikli telefonlar için 4.4 sürümü mevcut.)
Desteklediği Telefonlar: Java destekli tüm telefonlar, Windows Mobile (5.1 sürümü), Andorid, Symbian/S60 işletim sistemli telefonlar, Blackberry, iPhone, iPod, iPad cihazları…

Opera Mini‘de yaşadığınız sorunları ve soracağınız soruları Türkçe forumlara ya da İngilizce forumlara bildirebilir, programsal hataları Hata Sihirbazı ile Opera’ya ulaştırabilirsiniz.

Birinci sınıf bir web deneyimi…

Daha önce hayal edemediğiniz bir mobil internet deneyimini telefonunuzda yaşayın. Opera Mini, hangi çeşit telefon kullandığınızın bir önemi olmaksızın, herhangi bir telefon ile oldukça basit, temiz ve zarif bir internet kullanımı sunuyor.

Opera, size tüm sayfaları adeta bir masaüstü bilgisayarı kullanıyormuşçasına ve tüm standartlara uyumlu bir halde önünüze getirir.

Kullanılabilir ve hızlı sekmelerle açık pencereler arasında hızla gezinebilir ve hızlı erişimi kullanrak favori web sayfalarınıza tek bir tıklama ile ulaşabilirsiniz.

Opera’nın geliştirilmiş yeni kullanıcı arayüzü sayesinde hem dokunmatik hem de normal ekranlarda hızla ve verimli bir şekilde gezinebilirsiniz. Yine kolayca ekran yönünü değiştirip ve ayrıca yazı karakterlerini değiştirirek en iyi okuma performansını alabilirsiniz.

Hızlanın touch-n-keypad

En hızlı internet deneyimi artık telefonunuzda. Opera’nın tarama hızı ve hızlı kontrolleri, onu yıllardır mobil tarayıcı alanında en üstte tutuyor.

Kolayca gezinin touch-n-keypad

Adeta bir masaüstü bilgisayrdınaymışçasına hızla gezinin. Hangi telefonu kullandığınızın bir önemi yok.

Maliyeti düşürün touch-n-keypad

Opera’nın yeni sıkıştırma teknolojisi Turbo ile kullandığınız veri transferini %90’a varan bir oranda azaltarak maliyetlerinizi düşürün.

touch-n-keypadVideo

Opera Mini tanıtım videosunu izlemek için sağdaki resme tıklayın. (Video youtube.com üzerindedir.)

Genel Görünüm

Teknik Özellikler ve Yeterlilikler

Opera Mini 6.5, Opera Mini 4.4 ve Opera Mobile 11.5 için

Özellikler

Beklemeyin, Daha Fazla ve Hızlı Gezinin

İnternet telefonunuzda hiç bu kadar hızlı olmamıştı. Opera’nın yeni tarama motoru ve sunucu taraflı sıkıştırma teknolojisi Opera’nın sayfaları diğer mobil telefon tarayıcılarından çok daha hızlı bir şekilde yüklemesine olanak sağlamaktadır. Yenilikler sayesinde (adres çubuğu, kısayol tuşları ve dokunmatik ekran kontrolleri gibi) zamandan kazanır ve bazı temel fonksiyonları (adres yazma, sayfayı hızla kaydırma gibi) çok daha verimli bir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirirsiniz.

Veri Aktarım Maliyetlerinizi Düşürün

Opera, pahalı kablosuz bağlantılar sırasında gezinim için akıllıca bir seçimdir. Telefonunda Opera’yı kullanarak, data sıkıştırma teknolojisi sayesinde ödeyeceğiniz faturaları azaltabilirsiniz. Opera Mini yaklaşık %90’lık veri sıkıştırması ile çok küçük bant genişlikleri harcamaktadır. Opera Mobile ise bu sıkıştırmada yaklaşık %80’lik bir performans sergilemektedir fakat tabii ki Opera Turbo’yu kapatarak masaüstü performansı da elde edebilirsiniz.

Adresleri Kolayca Tamamlayın

Yeni URL otomatik tamamlama özelliği ile adresleri kolayca girin. Opera yazdığınız adresleri çok kolayca tahmin edip tamamlayabilir. Adresler ayrıca yer imlerinizden, daha önce ziyaret ettiğiniz sayfalardan çağrılarak bir liste halinde önünüze gelir ve kolayca seçim yapabilirsiniz.

Ekranınızın Her Yerini Kullanın

 

Opera’nın tam ekran modu, size telefon ekranınızını her pikselini tam olarak kullanma olanağı sunuyor. Adres çubuğu ve diğer araç çubukları siz ihtiyaç duyana kadar görünmez olarak size tüm sayfayı görebilme imkanı sağlıyor.

Yer İmlerinize Hızlı Erişin

Yer imlerinizi kolayca kaydedin, düzenleyin ve klasörlerinizi organize edin. Tüm favori sayfalarınızı tek bir yerde toparlayın. Opera Link’i aktif hale getirerek yer imlerinizi farklı bir platformdaki (masaüstü gibi) Opera ile sürekli senkronize halde tutabilirsiniz.

Geçmişe Dönün

Tabbed browsing

Opera’nın geçmiş sayfaları gezinme özelliği ile aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz sayfalar tarihsel olarak gruplandırılır ve böylece kolayca aradaığınızı bulabilirsiniz.

Geniş sayfaları kolayca okuyun

Tabbed browsing

Sayfalar büyük ekranlar için dizayn edilmiş olsa bile Opera’nın metin boyutlandırma özelliği sayesinde sayfaları herhangi bir yöne hareket ettirmeksizin bile kolayca, telefonunzdan takip edebilirsiniz.

Sekmeli Gezinti

Tabbed browsing

Aynı anda bir çok web sitesinde gezinirken birinden diğerinde kolayca geçin,

Opera Link

Opera Link

Yer imleri ve hızlı erişiminizi cep telefonunuz ile masaüstü bilgisayarınız arasında eşleştirin.

Hızlı Erişim

Speed Dial

Tek tıklama favori sayfalarınıza ulaşın ve yeni bir sekme açtığınızda görsel yer imlerinizi görün.

İndirme Yöneticisi

Download manager

Tarayıcıdan indirmelerini yönetin. İsteğinize göre indirmelerinizi durdurun, bekletin ya da devam ettirin…

Parola Yöneticisi

password-manager

Sadece bir tıkla email’inize, sosyal platformlara(Facebook, Twitter…) ya da diğer sitelere girin. Şifreyi girmekle vakit kaybetmeyin.

Dokunmatik Klavye ve Çekerek Yakınlaştırma

touch-n-keypad

Arayüz, dokunmatik ekran ve tuş takımlı telefonlar için geliştirildi. Artık çok daha rahat kullanacaksınız ve çekerek yakınlaştırma ile

Bütün bunların yanı sıra Opera Mini’nin sağladığı diğer ayrıcalıklar:

  • Sayfa içi arama ile büyük web sayfalarında vakit kaybetmeyin.
  • Paylaş ile beğendiğiniz web sayfası diğer öğeleri sosyal ağlarda duyurun.
  • Youtube’daki videoları -telefonunuz destekliyorsa- normal medya oynatıcısında izleyebilirsiniz.
  • ve kullandıkça keşfedeceğiniz bir çok özellik

Mini’yi Bilgisayar Üzerinden Deneyin

Opera Mini’yi bilgisayar üzerinden denemek için tıklayın.

opera indir , opera , opera türkiye , opera son sürüm

buy cheap soma soma for sale where to buy soma order ambien overnight ambien online pharmacy ambien ambien buy order klonopin online mastercard buy klonopin online without prescription buy klonopin us ambien overnight shipping ambien online without prescription legal buy ambien online order ambien no prescription buy ambien online buy ambien online no prescription cheap buy generic tramadol online tramadol online no prescription tramadol online pharmacy buy tramadol cheap no prescription buy tramadol no prescription buy tramadol online no prescription cheap order xanax online overnight buy xanax online no prescription xanax cheap purchase xanax buy xanax online without prescription xanax without prescription buy xanax tablet buy xanax online without prescription buy cheap xanax buy tramadol us tramadol online pharmacy order tramadol online overnight ambien online pharmacy buy ambien without prescription buy ambien online no prescription order valium online without prescription valium online pharmacy cheap valium xanax online pharmacy buy xanax online without prescription buy xanax without rx order tramadol online buy tramadol online no prescription buy tramadol no rx order valium online overnight valium online no prescription generic valium buy tramadol no rx tramadol online pharmacy buy generic tramadol legal buy tramadol online buy tramadol online without prescription purchase tramadol where to buy valium buy valium no prescription cheap valium online buy ambien online ambien online no prescription where to buy ambien online