Bizimle İrtibata Geçin

Kapat

Yeni iletişim/destek sistemimiz hazır...Mutlaka görmeniz gereken 17 eklenti.

Opera’yı Türkiye’de Görmek İster miydiniz!

Yazan: zahek | 21 Ocak 2011 | campus crew eğitim opera software tur üniversite 265

Opera Software’in birçok ülkede düzenlediği üniversite turu etkinliklerini Türkiye’de görmek ister misiniz…


Opera Software firmasının pazarlama, geliştirme vb. faaliyetlerinin yanı sıra uluslararası eğitim faaliyetleri de olmaktadır. Bu kapsamda çeşitli eğitimler, seminerler, söyleşiler, konferanslar, yerinde tanıtımlar, vb. birçok faaliyet düzenlemektedir. Campus Crew programı çerçevesinde dünyanın birçok yerindeki öğrenci ve eğitimcilerin programa katılım sağlaması ve bulundukları üniversitelerde Opera ile ortaklaşa faaliyetler düzenlemesi, aynı zamanda Opera Tarayıcı‘nın tanıtılması ve güncel web standartları ile ilgili bilgilendirmeler yapılması hedefleniyor.


İşte bu kapsamda, Opera Software firması ile yaptığımız görüşmeler  neticesinde 2011 yılı içerisinde benzer bir üniversite faaliyeti yapılabileceği yönünde bazı kararlar alındı. Bu konu henüz çok yeni bir konu fakat biz henüz bu işin başında iken sizleri haberdar etmek ve bu konuda sizlerin de fikirlerinizi, yorumlarınızı ve aynı zamanda Opera’dan beklentilerinizi öğrenmek istedik.Bu konferans/seminer/söyleşi kapsamında; ilgili üniversiteye (muhtemelen) 2 günlük bir tur düzenlenerek,  Web’in geçmişi ve geleceği , açık Web standartları, tarayıcı endüstrisi, Web araçları ve mobil web ve benzeri konularda anlatımlar, sunumlar, görüşmeler yapılacak.


Şu an için henüz herhangi bir üniversite ismi ve şehir bilgisi veremiyoruz fakat bir süre sonra (eğer bu faaliyet netleşirse) bu konuda da sizleri bilgilendireceğiz.

Sizlerden “Böyle bir etkinlik çerçevesinde sizlerin Opera firmasından beklentileriniz ne olurdu?” sorusuna cevap vermenizi ya da yorumlarınızı bize bildirmenizi rica ediyoruz. Yorumlarınızı bu yazı altına yazabilir , forumda paylaşabilir ya da bizlere gönderebilirsiniz.

Şimdiden katılımlarınız için teşekkürler.

Reklam Alanı

Opera’yı Türkiye’de Görmek İster miydiniz! için 4 cevap

 1. mustafa bulut

  bizim üniversiteyede bekleriz. Atılım Üniversitesi

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Geri izleme: Anonim

 3. Darkness

  Tabikide gelsinler :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Geri izleme: Tweets that mention Opera Türkiye | Opera’yı Türkiye’de Görmek İster miydiniz! -- Topsy.com

Bir Cevap Yazın

*