Opera 29 [Mobil-Masaüstü] kararlı sürüm yayınlandı..

Sevgililer Günü Opera Web Pass Kampanyası-AVEA

Yazan: Mağruf Çolakoğlu | 14 Şubat 2014 | Avea mini mobil Opera Mini Web Pass

avea-webpassAVEA’nın,  Opera Software ile beraber işbirliği çerçevesinde Türkiye’deki kullanıcılara sunduğu Web Pass hizmeti, Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya ile üç gün boyunca ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmakta.

Opera Web Pass kısaca Opera Mini üzerinden yapılan internet bağlantılarına özel indirimli tarifeler sunana bir hizmet olarak tanımlanabilir. Birçok ülkede kullanılan bu hizmet geçtiğimiz yıl AVEA ile yapılan bir anlaşma ile ülkemizdeki AVEA kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Bugün ise Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya ile üç günlük bir kullanım kullanıcılara ücretsiz olarak sağlanmakta.

Eğer siz de halen bir internet paketine sahip değilseniz ve ayrıca Opera Mini’yi de henüz denemediyseniz, bu iki ürünü bir arada ve hem de ücretsiz denemek adına sizin için güzel bir fırsat olabilir. Kampanya bugün itibariyle başlamış durumda ve 14, 15, 16 Şubat tarihleri boyunca kullanımda olacak.

Şayet henüz Mini’yi kurmadıysanız öncelikle m.opera.com adresi üzerinden Opera Mini’yi kurun. Daha sonra AVEA Web Pass mağazasından bir paketi seçmeniz yeterli olacak.

Kampanya ile ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Diğer web pass paket bilgilerine ise AVEA sitesi üzerinden erişebilirsiniz.

 

Vivaldi Türkiye sitesi
  • njhnm

    telefonumda internet paketi yok adrese nasıl girecem giremiyorum

  • njhnm

    şimdi hiçbir siteye giremedende 14 15 16 tarihleri arasında konusma yapabiliyormuyuz

  • mustafa

    nasıl yükleyeceğim