Yeni My Opera Beta Sizce Nasıl

Yazan: zahek | 26 Ekim 2010 - 13:06 | My Opera

My Opera’nın yeni arayüzü beta olarak bugün kullanıcılara sunuldu. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir süre önce sizlere “My Opera Tamamen Yenileniyor” başlıklı yazımızda duyurduğumuz yeni My Opera arayüzüne ilişkin gelişmelerde son yaklaşıldı. Bugün itibariyle kullanıcılara Beta olarak test edebilmeleri amacıyla yeni arayüz kullanıma açıldı.

Yine he r zaman olduğu gibi Opera bu konu hakkındaki fikirlerinizi, varsa sistemdeki hataları ve benzer konuları kendilerine bildirmenizi istiyor. Sizde yeni My Opera’yı test etmek istiyorsanız ;  http://my-beta.opera.com adresine giderek test edebilirsiniz.

Hatırlatma: Şu an ki beta görünüm doğrudan canlı veritabanına bağlı durumdadır. Yayınlayacağınız içerikler sisteme kaydedilecektir.

Eğer konu ile ilgili geri bildirimde bulunmak istiyorsanız My Opera Forumları’nı (İngilizce, Türkçe)kullanabilirsiniz.

Bu yazı 299 kere görüntülendi.
Uyarı: OperaTurkiye.Net'teki yazıları kaynak belirttiğiniz takdirde kendi internet sitelerinizde yayınlayabilirsiniz.

Yorumlar

 • U.F.U.K #

  26 Ekim 2010, 20:27  (Alıntı)

  U.F.U.K

  Gerçekten çok hoş ve kullanışlı olmuş.Önemli seçenkler biraraya toplanmış ve tek menüde toplanmış.Sağ üstteki mail ve araçlar düğmesi çok güzel.Yerleşim çok hoş görünüyor.Ana sayfadan doğrudan blog girdisi ekleme özelliği çok kullanışlı olmuş.
  Yine sol üstteki açılır menüler aynı sekme önizlemelerinde olduğu gibi açılışlar yumuşak ve hoş olmuş.Burdaki tek eksik benim gibi görünüme önem veren birisi için : menüler açıldıktan sonra alt menülere fare ile geldiğinizde sağ üstteki mail ve ayarlar düğmelerinde olduğu gibi düğme görünümü verilseydi daha hoş olurdu.Yani bir butona basma hissi oluşturulmalıydı…
  Bunun dışında renk seçimleri çok hoş.Siyah,kırmızı mavi…Yerleşim de güzel..Sonuç olarak Opera yine iyi iş çıkarmış..

 • Tweets that mention Opera Türkiye | Yeni My Opera Beta Sizce Nasıl -- Topsy.com

  [...] This post was mentioned on Twitter by İlker ÇELİK and feed haberler, Opera Türkiye. Opera Türkiye said: Yeni My Opera Beta Sizce Nasıl http://bit.ly/acZw8N #opera [...]

Yorum Ekle

* doldurulması gerekli alanları belirtir.

Ad *

E-Posta *

Web Site