Opera 29 [Mobil-Masaüstü] kararlı sürüm yayınlandı..

Avea’ya Teşekkürler!

Yazan: Mağruf Çolakoğlu | 18 Mart 2012 | Açık Web Avea Opera

Geçtiğimiz hafta bulunduğumuz girişimler kısa sürede Avea’da sonuç bularak çözüme kavuştu. Bildiğiniz gibi Opera ve Avea’nın online işlemler menüsü arasında bir uyumsuzluk bulunuyordu ve bunun üzerine “Opera, Avea Online İşlemler Menüsü ve İki Ay” yazısını hazırlamıştık. Sonrasında ,kısa bir süre içerisinde, Avea yetkililieri gerekli düzeltmeleri yaparak web sayfasını daha güncel standartlar uyumlu hale getirdi.

Avea‘ya bu yaklaşımından ve kısa süre içerisinde olumlu geri dönüş yaptıklarından ötürü, tüm kullanıcılarımız adına teşekkür ederiz

Vivaldi Türkiye sitesi
 • Felasife

  Teşekkürler Avea

 • hasanTR

  Teşekkürler Avea! Tebrikler Opera Türkiye! :)

 • Asdkrl

  Hatlarım dan birisi avea olmasına rağmen internet sayfalarını birkaç yıldır hiç kullanmamıştım. Keşke önceki yazının yazılmasına gerek kalmadan daha en başında yani aylar önce bir kaç e-posta ile sorun çözüme kavuşsaydı hem avea hemde opera kullanıcıları açısından daha az rahatsız edici olabilirdi. Ama bazı firmalar böyle konularda biraz ses yükseltmeden harekete geçmekte gönülsüz davranabiliyorlar. Benim çokça kullandığım akbank örneği varki tüm çabalara rağmen internet sayfaları yeni arayüze geçene kadar aylarca belkide yıllarca opera ile uyumsuz olduğu için düzgün çalışmamıştı.

  Son olarak hem geç, hemde güç oldu ama kazanan opera kullanıcısı oldu.

  • http://www.operaturkiye.net zahek

   Bazen farkındalık yaratmak zaman alabiliyor maalesef ama sonucun güzel olması sevindirici elbette.