Opera 12 Final yayınlandı ! Yaz dönemine girdik, tatiller başladı ve yavaşlamaları mazur görün lüten :)

Opera Eklenti Kataloğu Güncellendi!

Yazan: zahek | 18 Nisan 2012 | Eklenti Güncelleştirme opera eklenti kataloğu yenilik

 

Opera’nın eklenti kataloğu dün itibariyle yepyeni bir arayüze kavuştu. Artık çok daha modern vekullanışlı…

Opera, eklenti kataloğu sürekli olarak, her geçen gün yeni bir içerik eklenerek ve aynı zamanda arka planda birçok  yenilik yapılarak geliştirilmeye devam ediyor. Bu geliştirmeler yapılırken özellikle kullanıcı beklentileri de ön planda tutuluyor her zamanki gibi. Dün yapılan güncelleştirme ile eklenti kataloğunun ara yüzü artık tamamiyle değişmiş görünüyor. Eklentilere ulaşmak, katergorize etmek artık çok daha kolay.

Eğer katalogda doğrudan bir arama yapmak istiyorsanız, arama alnından otomatik bir arama oluşturabilirsiniz. Bu, siz sitede değilken adres satırından doğrudan arama yapmanızı sağlayacaktır.

Yine bunun yanı sıra site içi eklenti arama özelliği çok daha güçlü bir hale getirildi. Örneğin arama alanına “Türkçe” yazıp aratırsanız, tüm Türkçe eklentileri görebilirsiniz. Ayrıca eklentilerin sıralanma kategorileri daha doğru çalışabilecek şekilde yeniden dizayn edildi. Ve elbette bizler için en önemli konulardan birisi ise yerelleştirme…Bu anlamda eklenti kataloğu Türkçe olarak da yayın yapmaya başladı. Bunun yanı sıra şu an tam 31 farklı dile hitap edecek hale getirildi.

Bu arada düzenlemiş olduğumuz mini ankete katılarak eklenti kullanımınız hakkında bizleri bilgilendirirseniz memnun oluruz.

Kataloğun bu yeni dizaynını beğeneceğinizi umuyoruz. Fikirlerinizi bizimle paylaşırsanız, sizler için bunları iletebiliriz… 

.: Opera Eklenti Kataloğu :. 

…Bu anlamda eklenti kataloğu 

tüm Türkçe eklentileri görebilirsiniz

  • Misafir

    güzel olmuş.

G+ OT