Opera 23 masaüstü sürümü yayınlandı. | Opera Android 21 kararlı sürüm yayınlandı.

Opera ile Teknoloji Molasına Ne Dersiniz

Yazan: Mağruf Çolakoğlu | 29 Haziran 2011 | Dragonly opera tech break Teknoloji video Web geliştirme

 

Opera’nın teknoloji sohbetleri olan Opera Tech Break buy accutane no prescription click here accutane cheap videolarını sizler için tek bir sayfada topladık.

Opera Tech Break serisini, Opera’yı takip edenler muhtemelen yakından biliyorlardır. Bilmeyenler için ise kısaca; Opera çalışanları ile yapılan, güncel web teknolojileri yahut Opera’nın özelliklerinin anlatıldığı kısa söyleşiler olarak tanımlanabilir Opera Tech Break. Genellikle bu videolar yayınlanmadan önce Choose Opera üzerinden kiminle nasıl bir söyleşi yapılacağına dair bir haber yayınlanarak, takipçilerin sorular göndermesi istenir. Sonrasında bu sorular arasında birkaç soru (genelde 3 tane) seçilerek bu sorular çerçevesinde söyleşi yapılır ve Choose Opera‘da yayınlanır discount priligy visit us buy priligy in uk .

…Opera Tech Break sayfası için tıklayın…

Bu videolar aynı zamanda Opera’nın web teknolojilerine bakış açısına ve Opera’nın geleceğine yönelik detaylı bilgiler ve ipuçları da barındırabilmektedir. Eğer siz de Web teknolojilerini yakından takip ediyorsanız yahut bu tür konulara meraklı iseniz ,Opera Tarayıcı kullanıyor olun olmayın, hazırlamış olduğumuz bu sayfa üzerinden bu videoları incelemenizi tavsiye ediyoruz…

Unutmayın ki Opera Software ASA firması güncel web teknolojilerini takip eden ve bu alandaki lider teknoloji firmalarından birisidir buy ativan fedex buy ativan mexico order ativan america .

Umarız sizler de beğenirsiniz…

En son Opera Tech Break videosu olan, Opera Dragonfly videosuna Türkçe alt yazı eklenmiştir.

 

  • ilker-37

    +1

ab_test_link2