Opera 23 masaüstü sürümü yayınlandı. | Opera Android 21 kararlı sürüm yayınlandı.

Opera Tech Break – Web 500 yıl daha var olacak

Yazan: crystenger | 11 Mart 2011 | Choose Opera CSS greench Håkon Wium Lie opera tech break röportaj Türkçe altyazı video

Choose Opera‘nın Opera Tech Break‘inin 2. bölümü Türkçe altyazı ile hazır…

Her yeni bölümde Opera çalışanları bizlerden gelen soruların cevaplanmasını içeren bir röportajı içeren Tech Break’in 2. bölümünde CSS’in babası Håkon Wium Lie, CSS’in gelecek sürümlerinde neler geleceğini, Mini/Mobile hakknda soruları yanıtladığı bölümü aşağıdan izleyebilirsiniz buy priligy mexico visit us generic priligy buying adderall adderall generic cheapest adderall .

Bu bölümde Türkçe Resmi Forumlar moderatörü, takımımızın aktif üyesi greench‘in sorusu da cevaplanmış valium online usa buy valium online no prescription today buy valium online usa .

Türkçe altyazı görünmüyorsa bu görseldeki aşamayı uygulayınız buy accutane us click here how to buy accutane online no prescription .

Video

Gelecek Bölüm: TV’lere Gelen İnternet

Opera’ya TV’lere gelen internet hakkında sormak istediklerinizi ister İngilizce olarak buradan sorabilir, isterseniz bize bu başlıktan yorumla sorup, bizim çevirerek aktarmamızı sağlayabilirsiniz.

Önceki Tech Break Bölümü: Mobil Uygulamaların Geleceği

Önceki bölümde Sagar Chanda, Pazarlama Müdürü, mobil uygulamaların, bileşenlerin (widgetlerin) geleceğini anlatıyor. Video’yu Türkçe altyazılı olarak buradan izleyebilirsiniz.

ab_test_link2