Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Bu Tartışmada

Opera Link(Sync)

Arkadaşlar merhaba, işletim sisteminde değişimine gideceğim haliyle Opera stashlerim, Speed dial'ım, şifrelerim vs gidecek. Opera Link ile senkronize etmeye çalıştım fakat olmuyor. Sanırım 14 ve üst sürümler için kapalıymış. Bakım vs bir şeyler yapılıyormuş. Opera'nın kurulu olduğu yerden kopyalayıp alsam vs sıkıntı yaratır mı? Ya da tahminen ne zaman Opera Link aktif olur?

Yorumlar

• Profil klasörünüzün bir yedeğini alın ve yeni kurulumdan sonra üzerine yapıştırabilirsiniz.
    Eklentilerinizin de isimşleeini kaydedin tekrar yüklersiniz. Bunun da yöntemi var ama şu an yoldayım yazamıyorum.
    En basit yöntem budur.

Eşleştirme şu an temel olarak aktif ama halen geliştiriliyor.
  • Linuxa geçeceğim tekrar ama?
  • Şu anda hangi versiyonu kullanıyorsunuz?
  • Linuxa geçeceğim tekrar ama?

Linux'a geçecekseniz O15 ve sonrası sürümleri kulanamazsınız, şu an Linux sürümü hazır değil. Ama yakında olacaktır.
    O12 kullanacaksanız şayet; şu anki bilgisayarınıza O12 kurmanızı ve tüm eşleştirmeleriniz tamamlamanızı öneririm. Sonrasında Linux sürüm O12 kurduğunuzda tüm eşleştirmeler çalışacaktır. Yalnız O12'de stash yok maalesef...

• Teşekkür ederim bu stashları tek tek kaydetmemden başka bir seçeneğim yok sanırım.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .