Opera Türkiye tartışma alanı açıldı. | Opera 12.15 Final sürümü yayınlandı.

Bize Katılmak İster misiniz?

Opera Türkiye Takımı, ülkemizdeki web kullancılarının ve Opera kullanıcılarının gezintisini kolaylaştırmayı, yaygılaştırarak web dünyasının önünü açmayı ilke edinmiş gönüllü bir gruptur. Tüm çalışmalarımızı gündelik hayattaki işlerimizden artakalan zamanlarımızda, ya da gece uykularımızdan feragat ederek yapıyoruz.

Peki bizimle birlikte olmanın size ne getirisi olacak?

Bizimle çalışıp, katılımda bulunup, aktif olduğunuz her projede bilgisayar ve internet hakkında daha çok şey öğreneceksiniz. Kendinizi geliştirme fırsatı bulup, web geliştiricisi olma yolunda bir adım daha atacaksınız. Yapılan çalışmalarla paylaşmanın gücünü öğreneceksiniz. En önemlisi daha etkili, daha bilinçli, daha uzman bir kullanıcı olacaksınız.

Neler yapabilirsiniz?

Opera web tarayıcısına, ülkemizdeki web kullanımına ya da web geliştiricilere yönelik yazılar yazabilir, tanıtım faaliyetlerimizde bizlere yardımcı olabilir, bilgisayar bilginiz elverdiğince çalışmalarımızı daha hızlı ilerletebilir, İngilizce biliyorsanız çeviri faaliyetlerimizde bulunabilir ya da tüm fikir ve önerilerinizle bizlere yardımcı olabilirsiniz.

  • Pingback: Opera Türkiye | Opera Türkiye Yenilendi

  • Pingback: Anonim

  • Beyazgulreyhan

    slm operadan para kaznmak mümkünmü

    • http://www.operaturkiye.net zahek

      Opera Software ile bir işbirliği içerisine girerseniz ve kurumsal bir iş yaparsanız pek tabii ki mümkün. ama amacınız farklı bir şey ise aklınızdakini paylaşırsanız fikrimizi söyleyebiliriz :)

G+ OT