Opera 12 Final yayınlandı ! Yaz dönemine girdik, tatiller başladı ve yavaşlamaları mazur görün lüten :)

Kahramanınız Opera Mini

Yazan: zahek | 10 Mayıs 2011 | Opera Mini video vodafone


Vodafone tarafından hazırlanan Opera Mini tanıtım videosunu izlemelisiniz. Oldukça başarılı…

Vodafone‘un mobil pazardaki payını arttırmak için kullandığı en önemli araç olan Opera Mini için hazırladığı tanıtım videosunu gerçekten çok güzel olmuş. Artık yeni kahramanınız Opera Mini :)

“İnternetin ihtiyaç olduğu bir dünyada, cep telefonundan internete girmenin zor olduğu bir dönemde, ev ve ofilerinden çıkmayan insanların yardımına bir kahraman koştu. OPERA MİNİ...”


For English translation, pls use an Opera Extension or directly clik here.


Kaynak

 • Kei

  Wow! What a cool video :-)

  • http://my.opera.com/ZAHEK zahek

   Here is eng. story in video…
   In a world which internet is necessity , in a period which connection to the internet is really hard, a hero named Opera Mini succored to people who do not go out from their home and offices.
   He succored them by his great speed. He facilitated in their life. He satisfied and supplied to be informed globally. He gave people their freedom. He is a real hero, Opera Mini.

 • http://my.opera.com/ZAHEK zahek

  Video is updated with eng. subtitle.

 • http://www.ismailkose.com.tr Culum

  İlk gördüğümde çok şaşırmıştım, rastgele facebook’dan vodafone reklamına tıkladım ve birde baktım ki Opera mini kahramanı ve video.Baya güzel hazırlanmış (O)pera’mızın tanıtılması için gayet hoş bir video olmuş.

  Vodafone ve Opera işbirliğini tebrik ediyorum…

  • http://my.opera.com/ZAHEK zahek

   Biz de sizin videoyu paylaştığınız için size teşekkür ediyoruz. Bu arada sanırım Opera ile ilgili sizinle daha detaylı görüşebiliriz…:)

G+ OT