Opera 12.12 Final sürümü yayınlandı.

Opera için 3 Eğlenceli Widget

Yazan: knightx | 08 Eylül 2011 | basketball eğlenceli Eklenti goldfish hangman Opera

Opera internet tarayıcısı gerek özellikleri gerek kullanımı, gerekse widgetları bakımından kullanıcılarına birçok fayda sağlıyor. Biz de bu faydalarından widget özelliğini kullanarak size, Operayı daha eğlenceli hale getirmek için 3 widget seçtik.

 

Hangman

Sizin için seçtiğimiz ilk widget Hangman oldu.Bizim adam asmaca olarak bildiğimiz bu widgetta 100 film ve 150 ülke ismi yer alıyor. 27 KB boyutunda olan bu widgetı bu adresten kurup, Opera’nızı daha eğlenceli hale getirerek boş vakitlerinizde kullanabilirsiniz.

 

Basketball

Seçtiğimiz ikinci widget ise Basketball. Bu widget ile tarayıcınıza bir basketbol topu,basketbol potası ve skor tablosu ekleniyor. 180 saniye süre veren widgetta süre durdurulabiliyor ve yeniden başlatılabiliyor. 40 KB boyutunda olan bu widgetı bu adresten kurup,Opera’da basketbol keyfine varabilirsiniz.

 

Goldfish

Seçtiğimiz üçüncü ve son widget Goldfish. Widget ekrana bir balık koyuyor ve balık kendi gezinebildiği gibi bizde yönünü değiştirebiliyoruz. Balık severlere hitap eden bu widget 481 KB boyutunda ve bu adresten indirilebilir durumda.

Daha eğlenceli bir Opera için seçtiğimiz bu 3 widgetı umarım beğendiniz.

 

  • Anonim

    cellat :)

G+ OT