Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

In this Discussion

Duyuru!!!

Forum sayfamız kapanmıştır. Herhangi bir içerik girişi yapılmayacaktır. Sayfa arşiv niteliğinde yayında kalacaktır.
Bilgilendirme Yazısı

Bilgilerinize...

Opera 25 beta sürüm yayınlandı

image

Opera 25 bugün itibariyle Beta (eski adıyla Next) olarak yayınlandı. Bu sürüm Opera'severlerin en seveceği sürüm oalbilir öncelikle onu belirteyim. Zira tüm platformlarda (Win,MAC,,Linux) destek veriliyor. Öne çıkan birkaç yenilik aşağıdaki gibi...

- Yer imleri ve yöneticisi
- Yeni Hızlı Erişim sayfası
- Tümleşik PDF görüntüleyici
- H.264 ve MP3 desteği
- ve elbette Linux desteği....

Haber
http://blogs.opera.com/desktop/2014/09/bookmarks-arrive-opera-beta-25

Tüm değişiklik listesi
http://blogs.opera.com/desktop/changelog-25/#b1614.11

Beta aşamasına nasıl gelmiş diye merak edenler için buraya da not düşeyim.
http://operaturkiye.net/forum/discussion/306/opera-25-geliştirici-sueruem#latest
Etiketlendi:

Yorumlar

• Beta'da aynı sorun var mı bilmiyorum ama şu anda Opera Dev Portable' da Linux ta(elementaryos) youtube videolarını izleyemiyorum nedense. Chromiumda izleniyor.Firefox ta da izleniyor. PepperFlash falan da kurdum ama...
  • Hızlı Erişimdeki yer imlerini yer imleri yöneticisine nasıl ekleyeceğiz?
  • Opera 25 25.0.1614.50 Final sürüm yayınlandı. Operanızı güncelleyiniz.
  • Kalp simgesine tıklandığında açık sayfa doğrudan yer imlerine ekleniyor istersek açılan kutudan hızlı erişime de ekleyebiliyoruz. Ben sadece hızlı erişime eklemek istiyorum. Kalp simgesine tekrar basınca yer imlerinden kaldırmıyor. Yer imlerine gidip oradan silmek gerekiyor. Pek kullanışlı gelmedi bana. Belkide kullanımını beceremedim.
  • Ben de aynı şekilde düşünüyorum
  • resler dedi:

Kalp simgesine tıklandığında açık sayfa doğrudan yer imlerine ekleniyor istersek açılan kutudan hızlı erişime de ekleyebiliyoruz. Ben sadece hızlı erişime eklemek istiyorum. Kalp simgesine tekrar basınca yer imlerinden kaldırmıyor. Yer imlerine gidip oradan silmek gerekiyor. Pek kullanışlı gelmedi bana. Belkide kullanımını beceremedim.

Kalp simgesine tıkladığınızda açılan kutucuğun sağ üst köşesinde hızlı erişim simgesi çıkıyor.Oraya tıklarsanız yer imini sadece hızlı erişime eklersiniz.
  • oktay2023 dedi:

resler dedi:

Kalp simgesine tıklandığında açık sayfa doğrudan yer imlerine ekleniyor istersek açılan kutudan hızlı erişime de ekleyebiliyoruz. Ben sadece hızlı erişime eklemek istiyorum. Kalp simgesine tekrar basınca yer imlerinden kaldırmıyor. Yer imlerine gidip oradan silmek gerekiyor. Pek kullanışlı gelmedi bana. Belkide kullanımını beceremedim.

Kalp simgesine tıkladığınızda açılan kutucuğun sağ üst köşesinde hızlı erişim simgesi çıkıyor.Oraya tıklarsanız yer imini sadece hızlı erişime eklersiniz.
    Bende tam olarak öyle yapıyorum. Sonra Yer İmleri ne baktığımda sıralanmamış yer imleri altında eklediğim hızlı erişimleri görüyorum.
  • Sonuç itibariyle bence de çok fonksiyonel değil bu simgenin işlevi.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .