Hediye kazanmak ister misiniz. Eklentiyi yapın, hediyeleri kapın...

YouTube Videolarını Kolayca mp3′e Çevirebilirsiniz

Yazan: zahek | | download Eklenti indirme MP3 Müzik Oepra video Youtube 385

YouTube’den beğendiğiniz bir müzik klibini izlerken ayn zamanda videoyu mp3 olarak kaydetmek ister misiniz.

Malumunuz YouTube günümüz internet dünyasının en popüler medya oynatıcı servislerinin başında geliyor. Dolayısıyla web tarayıcıları ve geliştiricileri de bu servisi mümkün olan en azami şekilde ve en faydalı şekilde kullanabilmek için farklı alternatifler sunuyor. Tarayıcılar, bu serviste kullanabilecek eklenti destekleri sunuyor mesela…

 

Size bahsetmek istediğimiz eklenti Video2MP3 Converter.  Eklentinin yazarı hepinizin yakından tanıdığı ve Opera Türkiye üyesi metude. Kendisi tam bir Opera fanatiğidir. (Neyse biz onu bir kenara bırakıp eklentiyi anlatalım :) )

 

 

Eklentinin çalışma mantığı oldukça basittir. Siz YouTube üzerinden herhangi bir video izlerken bu eklenti ekrana (videonun altına) bir download simgesi ve yine tercihinize bağlı olarak eklenti çubuğuna bir düğme ekliyor. Düğmeye basmanız halinde otomatik olarak http://www.video2mp3.net/ sayfasına yönlendiriliyorsunuz ve çok kısa bir süre sonra size videonun mp3 formatlı olarak çevrilmiş bağlantısını içeren bir indirme linki veriliyor. Size de sadece tıklamak kalıyor.

Eklenti simgesi üzerinde sağ klik yaparak ya da eklenti yöneticisini (Ctrl+Shift+E) kullanarak eklenti ayarlarına girip hangi simgeyi kullanabileceğinizi de seçebilirsiniz.

.: Eklentiyi indirmek için tıklayın :. 

 

 

  • traineryum

    Eline sağlık abicim.

  • Anonim

    Rica ederiz.