Opera 22 masaüstü sürümü yayınlandı. | Opera Android 21 kararlı sürüm yayınlandı.

Opera Tech Break

Opera Tech Break, Opera çalışanlarının, gelecek ile ilgili Opera ve webe ilişkin soruları yanıtladı priligy generic visit us what is priligy kları bir “teknoloji molası”dır.

Opera Tech Break‘i, Tech Break blogundan, Choose Opera blogundan ve buradan Türkçe altyazılı olarak takip edebilirsiniz what is valium buy valium online no prescription today buy valium thailand .

Türkçe altyazı görünmüyorsa bu görseldeki aşamayı uygulayınız buy accutane fedex click here accutane dosage .
Hızlı Erişim

Hızlı Erişim Eklentileri

Opera Eklentilerinden sorumlu yönetici olarak Arnstein Teigene ve Rich Tibbett ile yapılan Hızlı Erişim Eklentileri söyleşisi, My Opera topluluğundan gelen Hızlı Erişim üzerine bazı soruları yanıtladı.

Videoyu izle tramadol online prescription how to buy tramadol online generic tramadol online buy ambien fedex buy ambien online canada ambien online usa buy ativan india buy ativan mexico how to buy ativan online no prescription .

Opera Dragonfly

Opera Dragonfly

Opera Dragonfly (hata ayıklama aracı) diğer araçlara göre farkı, açık kaynak olması gibi konuların anlatıldığı röportaj buy valium online canada buy valium online usa there . Opera Geliştirici İlişkileri Takımından David Storey anlatıyor…

Videoyu izle.

TV’de İnternet

Opera Tarayıcı’nın televizyonlardaki kullanımı ve geleceği ile ilgili, Aneesh Rajaram -Global İş Geliştirme Direktörü- ile yapılan kısa ve güzel bir söyleşi daha…

Videoyu izle.

Mobil uygulamaların geleceğini Sagar Chandna anlatıyor

Mobil Uygulamaların Geleceği

Mobil uygulamaların geleceği hakkında Senior Pazarlama Yöneticisi Sagar Chandna söylediklerini izleyin.

Videoyu izle.

CSSin babası Hakon webe ilişkin soruları yanıtlıyor

Web 500 yıl daha var olacak

CSS’in ve Opera’nın büyükbabası, Håkon Wium Lie, CSS’in ve Web’in geleceğine ilişkin soruları yanıtlıyor.

Videoyu izle.

Bruce ve Zi Bin, HTML5 hakkında konuşuyor.

HTML5

Opera geliştirici takımının iki önemli üyesi Bruce Lawson ve Zi Bin Cheah, HTML5′in bugünü ve geleceği hakkında söyleşi yapıyor.

Videoyu izle.

Aneesh Rajaram

ab_test_link1