Opera 12.02 Final yayınlandı ! Yaz dönemine girdik, tatiller başladı ve yavaşlamaları mazur görün lüten :)

Güvenlik için Hangi Tarayıcıyı Tavsiye Ederdiniz?

Yazan: zahek | 05 Eylül 2012 | Chrome firefox Güvenlik Opera Oylama Safari

Birçok internet kullanıcısı zaman zaman çeşitli tehlikelerle karşılaşabilmekte. Bu tür bir durumda neyi tavsiye edeceğinizi oylayın.

Genelde bu tür bir güvenlik sıkıntısı herkes için ciddi anlamda sıkıntılar da oluşturabilmektedir. Opera Tarayıcı bu tür güvenlik sorunlarıyla karşılaşmamanız için ciddi anlamda çalışmalar yürütmektedir. Güvenlik ile ilgili yapılan çalışmaları bu adresten inceleyebilirsiniz. Web gezintinizi daha güvenli hale getirebilmek adına bu özelliklere ek olarak, eklenti kataloğundaki Web of Trust ve Ghostery eklentilerini de kullanabilirsiniz ayrıca.

Bu konuyla alakalı olarak NakedSecurity sitesi okurlarına bir soru sorarak, okurlarının hangi tarayıcıyı tavsiye edeceklerini öğrenmek istiyor. Biz de aynı soruyu sizlere yönelterek hem oylamaya katılmanızı hem de cevabınızı bizlere bildirmenizi rica ediyoruz..

 

 

Soru: Eğer ailenizden ya da arkadaş çevrenizden birisi bu tip bir güvenlik sorunu ile karşı karşıya kalması ve bundan zarar görmesi halinde ona hangi tarayıcıyı kullanmasını tavsiye ederdiniz?

 

 

Siz de en güvenilir tarayıcının Opera olduğunu düşünüyorsanız “Opera” seçeneğini tıklayarak oylamaya katılabilirsiniz. Temennimiz elbette Opera’yı seçmeniz yönünde fakat sizlerin deneyimlerinin çok daha doğru olacağından da kuşkumuz yok.

 

 

 

 

 
 
 • Lost__

  Anket yapıyorsunuz bari insanları yönlendirmeye çalışmayın.

  • http://www.operaturkiye.net zahek

   “Siz de en güvenilir tarayıcının Opera olduğunu düşünüyorsanız “Opera” seçeneğini tıklayarak oylamaya katılabilirsiniz. Temennimiz elbette Opera’yı seçmeniz yönünde fakat sizlerin deneyimlerinin çok daha doğru olacağından da kuşkumuz yok.”

   Bu cümleye farklı bir açıdan mı baktınız acaba? Burada salt insanları yönlendirmeye çalışan bir ifade mi var sadece? Ayrıca bunu yazarken bu sitnin içeriğine ya da daha evvelki tarayıcı yazılarımıza baktınız mı…

   Kaldı ki elbette amaç insanları Opera’ya yönlendirmek zaten, bu oluşumun amacı da bu.

   Bu yazıdaki ise farklı, tekrar okumanızı tavsiye ederim.

G+ OT