G+ OT

Opera 11.62 final sürümü yayınlandı. My Opera Mail artık Türkçe. Güle güle kullanın...

Yeni Mini’nin Akıllı Ana Sayfası için Önerilerinizi Bekliyoruz

Yazan: zahek | 19 Mart 2012 | mini mini 7 Mini Next Öneri tavsiye 2.575

Opera Mini Next ile beraber gördüğümüz en büyük özelliklerden birisi olan akıllı ana sayfa özelliği, hem sosyal ağlarınıza olan erişiminizi hızlandırıyor hem de sizlere kaliteli içeriklerin bulunduğu bazı siteler öneriyor.

Opera Türkiye ekibi olarak yeni nesil Türkçe Opera Mini‘lerde gelecek olan Akıllı Ana Sayfada hangi sitelerin olması gerektiğini konusunda sizlerin önerilerinizi bekliyoruz. Biz elbetteki bazı siteleri belirledik ve halen çalışmaktayız fakat bu anlamda sizlerin de her zamanki gibi bizlere destek sağlayabileceğinizi düşünerek; takip ettiğiniz, mutlaka olması gerektiğini düşündüğünüz, tavsiye ettiğiniz siteleri de öğrenip, bu çalışmayı sizin d ekatkılarınızla sürdürerek ortak bir liste oluşturmak istiyoruz. Sonrasında oluşturduğumuz listeyi Opera yetkililerine gönderek yeni sürüm Mini’lere dahil ettireceğiz. 

Bu anlamda tavsiye edeceğiniz web sayfaları var ise; ilgili forum başlığında belirtebileceğiniz gibi, bu yazıya yorum yazarak ya da Twitter ve Facebook üzerinden de bildirebilirsiniz. Geri bildirimlerinizi 23.03.2012 – 10:00‘a kadar bekliyor olacağız. 

Şimdiden katkılarınız için teşekkürler… 

 • Tolga Altaş

  Google bar kısmı gereksiz. Türkiye’de yayınlanacak Opera’da Yandex için bir bar olsa güzel olur.

  • http://my.opera.com/greench greench

   Yandex sanırım Hızlı Erişim kısmında geliyor.

 • ÇılgınTürk

  Yeni akıllı anasayfa güzel ama s60 v2′de bazı buglar var.