Opera 12.02 Final yayınlandı ! Yaz dönemine girdik, tatiller başladı ve yavaşlamaları mazur görün lüten :)

Opera 11.61 Taşınabilir Sürümü İndirin!

Yazan: knightx | 21 Eylül 2011 | Opera 10.51 Taşınabilir usb

Opera’nın taşınabilir bir sürümü olduğunu biliyor muydunuz? Herhangi bir kurulum yapmadan ve arkanızda bir iz bırakmadan, size özel bir Opera kullanmaya ne dersiniz…

Birçok yazılımın bilindiği üzere “Portable” yani taşınabilir versiyonu mevcut. Elbette Opera’nın da taşınabilir bir sürümü halihazırda var ve 11.61 sürümünde indirilmeyi bekliyor. Sizde Opera 11.61 Taşınabilir sürümü kullanmak istiyorsanız hemen aşağıdaki linkten indirip taşınabilir aygıtınıza veya bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

taşınabilir versiyonu indirmeden daha önce Portable -taşınabilir- versiyonu biraz açıklayalım. Taşınabilir versiyonun normal versiyon ile bir farkı yoktur. Aksine kullanıcıya birçok avantaj sağlamaktadır. Kullanıcı tüm dosyaları tek bir klasörde göreceğinden tüm ayarları kendisi kolayca yapabilmektedir. Yine aynı zamanda eğer birçok farklı bilgisayarda çalışıyorsanız; taşınabilir bir Opera kullanmak sizin için çok daha fazla güvenilir olacaktır. Arkanızda herhangi bir iz bırakmadan gezintinizi yapacaksınızdır. Yine bunun yanı sıra her zaman aynı ayarları kullanarak internet deneyimi yaşayacaksınız….

Eğer siz de Opera 11.61 taşınabilir versiyonu harici diskinize, hafıza kartınıza ya da usb belleğinize kurup kullanmak isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirip buradaki şekilde kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Opera@USB 11.61′i İndir

G+ OT