Bizimle İrtibata Geçin

Kapat

Opera 11.10 Final hazır .Opera 11.10 incele ve indir....

Samsung Omnia Serisi de Operalı

Yazan: zahek | 07 Temmuz 2009 | samsung 1.191 kere görüntülendi.

Samsung firmasının CommunicAsia 2009 fuarında tanıttığı yeni nesil akıllı cep telefonu Omnia serisi de internet deneyiminizi en iyi hale getirmek için Opera tarayıcı 9.5 ile beraber geliyor…

Haberin ayrıntıları

Dünyanın lider cep telefonu üreticileriden Samsung, CommunicAsia 2009 fuarında en yeni akıllı telefonlarını tanıttı. Yeni seri, Omnia II (I8000), OmniaPRO serisi (OmniaPRO B7610, OmniaPRO B7320) ve OmniaLITE (B7300) modellerinden oluşuyor. En yeni ve en güçlü teknolojiler ile tasarlanan telefonlar, Samsung’un akıllı telefon pazarındaki liderliğini güçlendirecek. Yeni Omnia serisi akıllı telefonlar, Samsung’un bu alandaki amiral gemisi modeli Omnia’nın ulaştığı başarının ardından geldi. Açık işletim sistemine sahip ilk Omnia modeli de geçtiğimiz yıl CommunicaAsia Fuarı’nda tanıtılmıştı. Farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik fonksiyonlara sahip yeni Omnia serisi ile Samsung, eğlence, iş ya da daha temel ihtiyaçları olan farklı kullanıcı segmentlerine yönelik ayrı modeller sunuyor.

Hepsi Bir Arada”nın Yeni Tanımı: Omnia II (I8000) I8000 Omnia II, Windows Mobile 6.1 Professional işletim sistemi ile gelişmiş multimedia deneyimi isteyen kullanıcılara hitap ediyor. 3.7 inç ile dünyanın en büyük AMOLED ekranına sahip olan I8000 Omnia II, WVGA çözünürlüğü ile, gün ışığında da benzersiz bir netlik sunuyor. Daha büyük ikonlar ve kullanımı kolay yapısı ile I8000 Omnia II, aynı zamanda dokunmatik kullanım için özel olarak geliştirilmiş bir kullanıcı ara yüzüne sahip. Yenilikçi TouchWiz 2.0 kullanıcı arayüzü ve üç boyutlu efektler, multimedya ve birden fazla uygulama ile çalışmayı daha da keyifli hale getiriyor.Geliştirilmiş ekran ve kullanıcı arayüzü ile I8000 Omnia II, zengin multimedya fonksiyonlarının kullanımını benzersiz bir mobil deneyime dönüştürüyor. DVD kalitesinde (480 p) video kayıt ve oynatma, kolay Internet tarama ve interaktif üç boyutlu oyunlar, bu keyifli deneyimin yalnızca bir parçası. I8000 Omnia II, kullanıcıların içeriklere erişimleri ve indirmeleri için de benzersiz HSUPA 5.76Mbps, HSDPA 7.2Mbps ve Wi-Fi erişimi sunuyor. Ayrıca I8000 Omnia II , 32GB’a yükseltilebilen hafızası ile de kullanıcılara bütün favori içeriklerini depolama olanağı sağlıyor.

İş ve Gündelik Yaşam Arasındaki Denge İçin: B7610 OmniaPRO İş ve Günlük Hayat için iki ayrı modu olan B7610 OmniaPRO, iki mod için de farklı özellik ve fonksiyonlar sunuyor. Telefon aynı zamanda dokunmatik ve QWERTY formu ile tasarım ve kullanım kolaylığında da farklılığını ortaya koyuyor. Çoklu kurumsal e-mail desteği sayesinde iş modunda birden fazla kullanıcı hesabı için push e-mail özelliği sunan B7610 OmniaPRO ayrıca Microsoft Office Suite sayesinde de kullanıcıların dokümanlarına hareket halindeyken de erişmelerini ve değişiklik yapabilemelerini sağlıyor.B7610 OmniaPRO, Opera 9.5 internet tarayıcısının yanısıra HSDPA ve Wi-Fi bağlantısıyla da masaüstü bilgisayarların sunduğuna benzer bir internet deneyimi sunuyor. B7610 OmniaPRO, kullanıcıların günlük hayatlarında ihtiyaç duyacakları bütün multimedya özelliklerine de sahip: 5 megapiksel kamera ile en güzel anları fotoğraflarken, çoklu codec desteği ile yüksek kalitede videoları AMOLED ekranda çok farklı bir deneyimle izlemek mümkün. Navigasyon destekli GPS ile kaybolmak imkansız hale geliyor.

Kusursuz Kişisel Asistan: B7320 OmniaPRO Kompakt bir tasarıma ve ergonomik QWERTY tuş takımına sahip B7320 OmniaPRO, kurumsal e-mail desteği ile adeta taşınabilir bir mesaj merkezi gibi. Facebook ve MySpace gibi sosyal ağ uygulamalarını destekleyen B7320 OmniaPRO, aynı zamanda MSN, Google Talk and Yahoo Chat gibi anlık mesaj uygulamalarını da destekliyor. 3 megapiksel kamera, RDS özellikli FM Radyo ve Wi-Fi ile kullanıcılar, bulundukları her yerde eğlenceye ulaşabiliyorlar.

Pratik ve Akıllı: B7300 OmniaLITE B7300 OmniaLITE, pratik bir akıllı telefon arayüzü ile birlikte multimedya, internet ve iş uygulamaları için tam destek isteyen kullanıcılara yönelik geliştirildi. B7300 OmniaLITE, TouchWiz 2.0 arayüzü ve indirilebilir online widgetlar ile oldukça kullanıcı dostu bir telefon olmanın yanısıra, üç boyutlu multimedya oynatıcısıyla da gelişmiş bir mobil deneyim sunuyor.B7300 OmniaLITE, güçlü iş uygulamaları ve multimedya özelliklerine sahip. Telefon, birden fazla hesap için push e-mail desteği ve dokümanlara erişim için Microsoft Office Suite sunarken, Opera internet tarayıcısı; HSDPA ve Wi-Fi bağlantıları Internet’e hızlı ve kolay erişim sağlıyor. Çoklu codec destekli yüksek kalitedeki video deneyimi, 3 megapiksel kamera ve GPS ile B7300 OmniaLITE tek bir cihazda eksiksiz bir mobil deneyim sunuyor.Yeni Omnia ailesi Ağustos ayında piyasaya sunulacak.

Kaynak

zahek hakkında

Opera ile haşır neşir olmaktan zamanın nasıl geçtiğini anlamayan meçhul yazar ...

Reklam Alanı

Samsung Omnia Serisi de Operalı yazısı için 2 Yorum

  1. sanalmakina

    doğru tercih, neden yeni bir tarayıcı yapmaya çalışsınlar ki değil mi. istedikleri özellikler, hız, kullanışlılık hepsi opera’da yeterince mevcut.

  2. Kesinlikle doğru…doğru söze ne denir ki..di mi :)

Bir Cevap Yazın

*