Bizimle İrtibata Geçin

Kapat

Opera'nızı güncellendiniz mi? Opera 11.11

İnternette Ne kadar Zaman Geçiriyorsunuz?

Yazan: zahek | 23 Mayıs 2011 | Eklenti saat Zaman 44 kere görüntülendi.İnternette çok zaman mı geçirdiğinizi düşünüyorsunuz…Ne kadar olduğunu görmeye ne dersiniz!

Birçoğumuzun en çok şikayet ettiği fakat hiçbir zaman da vaz geçemediği bit alışkanlıktır internet. Kimi zaman hoş beş edersiniz birkaç eski dostla, kimi zaman oyun oynar kimi zamansa da dolaşırsınız öylesine…İşte tüm bu aktiviteler için ne kadar zaman harcadığınızı öğrenebileceğiniz bir eklenti var Opera için.

OpTime eklentisi ile gezinmekte olduğunuz sitelerin hangisinde ne kadar zman geçirdiğinizi kolayca görebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece tek tıklama ile OpTime eklentisini kurmak.Kurulum sonrası ekranınız sağ üst kısmında kırmızı bir simge belirecek ve o an ki adreste ne kadar zaman geçirdiğinizi , saat:dakika olarak, size gösterecek. Yine düğmeyi tıkladığınızda diğer gezindiğiniz siteleri de görebilirsiniz.


Eklentinin ayar sayfasından ise gösterilmesini istediğiniz sayfa adresi sayısını (varsayılan 10′dur) ve  zamanlamanın yönetilmesi ile ilgili bir ayar bulabilirsiniz.

  • “Session..” ile başlayan ayar tarayıcı kapanana kadar gezindiğiniz tüm sayfaları ayrı olarak tutar.
  • “Tab…” ile başlayan ayar ise her sekmede harcanana zamanı ayrı olarak tutar.

Eklenti ile ilgili düşüncelerinizi paylaşmak için eklenti tanıtım sayfasını ya da geliştirme sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Eklentiyi doğrudan indirmek için tıklayın

zahek hakkında

Opera ile haşır neşir olmaktan zamanın nasıl geçtiğini anlamayan meçhul yazar ...

Reklam Alanı

İnternette Ne kadar Zaman Geçiriyorsunuz? yazısı için 1 Yorum

  1. Aslında tarayıcıyı otomatik kapatan bir eklenti iyi olurdu.Bu da güzelmiş indirip deneyelim.

Bir Cevap Yazın