Bizimle İrtibata Geçin

Kapat

Opera'nızı güncellendiniz mi? Opera 11.11

Opera Backup

Yazan: zahek | 09 Şubat 2008 | Opera program Yazılım Yedekleme 811 kere görüntülendi.
Opera ayarlarını yedeklemek için aşağıda belirtilen programları kullanabiliriz.Programlar oldukça sade ve kolay bir kullanıma sahip.Öyle çok fazla ayar falan da ypmanıza gerek yok.İstediğiniz şeyleri yedekleyip zip dosyası olarak kaydedebilmektesiniz.Ve yine aynı şekilde zip dosyası halinde geriye yükleyebilmektesiniz. Software-1Programın adı:OperaBackup DownloadScreenshots Software-2 Programın Adı: Opera Backup 1.7DownloadScreenshots

zahek hakkında

Opera ile haşır neşir olmaktan zamanın nasıl geçtiğini anlamayan meçhul yazar ...

Reklam Alanı

Opera Backup yazısı için 5 Yorum

 1. Mehmet

  Birinci program ( OperaBackup ) virüslü imiş.
  İlgili Link :  http://virscan.org/report/0d8642ff8bfac65c6c0dd6248c3aea88.html

 2. Dediğiniz gibi sayfada , programda trojan olduğu yönünde bir uyarı var fakat ben de tekrar upload edip denediğimde farklı bir sonuca ulaştım.
  http://virscan.org/report/c432f5d07742a3eab408132ea19a8cf6.html
  Buradan da görebileceğiniz gibi sadece 1 trojan görünmekte iken sizin verdiğiniz bağlantıda 1′den fazla görünmekte.
  Ayrıca dosyayı tekrar indirerek Panda ile taratmama rağmen herhangi bir şeye rastlayamadım.Ben bu sitenin sonuçlarının güvenilirliği konusunda çok da emin değilim fakat bu konuyu tekrar araştıracağım.
  Uyarınız için ayrıca teşekkürler.

 3. Mehmet

  İlginize çok teşekkür ederim.
  Virustotal.com ile virusscan.jotti.org online virüs tarama portallarında tekrar tarattım. Virustotal.com’da 1 tane trojan buldu. Yani, virscan.org’un verdiği aynı sonuç.
  virusscan.jotti.org ise herhangi bir zararlı kod bulamadı. Ayrıca; size gönderdiğim sonuç hatalıymış. Gerçekten bu sonuç virscan.org’nin prestijini kötü etkiler. Güveni sarsar.
  Saygılarımı sunarım.
  İlgili Linkler:
  Virustotal:
  http://tinyurl.com/yzpzd3k
  virusscan.jotti.org:
  http://tinyurl.com/yaqno2c

 4. MEhmet Bey,
  Size daha önce de belirttiğim gibi bu servislerin güvenilirliği ile ilgili bir durum.Muhtemelen tabii ki işleriniz ciddi yapıyorlardır fakat malum dosyaların siteye upload edilmesi sonrası tarama gerçekleşiyor ve bu sırada bazı hatalar da meydana gelebiliyor olabilir de yahut şu an tahmin edemeyeceğimiz başka bir konu söz konusu olabilir.
  İlginize teşekkürler.

Bir Cevap Yazın